Co kupić na parapetówkę? Podpowiadamy

Marek Kaminski | 22.02.2023 00:10
|

Wybierasz się na parapetówkę, ale nie masz pojęcia, co sprezentować z okazji zakupu nowego mieszkania? Nie wypada pójść z pustymi rękami, dlatego wybraliśmy kilka prezentów, które mogą okazać się nie tylko funkcjonalne, ale świetnie trafią też w gust obdarowywanego.

Praktyczne prezenty na parapetówkę

Nie jest nietaktem po prostu zapytać znajomego, do którego się wybieramy - czego potrzebuje. Dzięki temu unikniemy sytuacji, kiedy kupimy coś, co zupełnie nie będzie pasowało do wystroju nowego mieszkania lub nie będziemy powielać prezentów od innych osób. Nikomu nie jest przecież potrzebnych pięć tosterów. Niemniej prezenty praktyczne sprawdzają się doskonale, ponieważ często w nowym lokum brakuje sporo rzeczy. Wspaniałym pomysłem są kuchenne gadżety i akcesoria, a także pościel, koc, lampa stołowa, zegar czy komplet kieliszków lub ręczników.

Zabawne lub pamiątkowe prezenty

Poduszki ze śmiesznym motywem, naklejki na ścianę, tablice z zabawnymi napisami - to wszystko może okazać się trafnym prezentem. Jednak, jeżeli nie chcemy, by prezent wydawał się przypadkowy, takie gadżety muszą pasować do charakteru osoby obdarowywanej. Bardzo dobrym pomysłem na prezent może być też ładna ramka na zdjęcia lub wspólne zdjęcie z dedykacją oprawione w antyramę. To bardziej osobiste prezenty, które jednak z pewnością wywołają uśmiech na twarzy gospodarza. W sklepach z gadżetami i prezentami nie zabraknie nam inspiracji - torty z ręczników, fikuśne wazony czy komplet pachnących świec mogą być równie dobrymi prezentami.

Wybierając się na parapetówkę, nie wypada przyjść bez prezentu. Jednak trafiony podarunek nie musi kosztować majątku - nawet niedrogi drobiazg może doskonale trafić w gusta gospodarza na nowym mieszkaniu.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu